فهرست بستن

RDF600KN

این محصول  ساخت شرکت زیمنس آلمان و جهت کنترل فن کویل استفاده شده و دارای پورت KNX جهت اضافه  شدن به سیستم های هوشمند ساختمان مبتنی بر KNX می باشد.

از قابلیت های این محصول علاوه بر تنظیم خودکار دما دارای سه رله ۲۲۰ ولت جهت کنترل فن،دو عدد رله جهت کنترل شیر برقی و هیتر برقی مرتبط با فن کویل ها می باشد.این قابلیت ها باعث شده تا نیاز به ماژول های خارجی و تابلویی جهت فعالسازی و صرف هزینه بیشتر از بین برود.

قیمت این محصول :۱۶۹ یورو

مزیت اصلی:
این محصول یک ترموستات است که بر اساس پروتکل KNX کار می کند و برای کنترل فن کویل ها کاربردی است.همچنین این محصول دارای چهار عدد کلید اضافه است که جهت کنترل سیستم روشنایی مبتنی بر KNX بعنوان ورودی کاربردی است
بزرگترین مزیت این محصول این است که نیاز به فعالساز مجزا ندارد . این بدان معنی است که خود دارای خروجی های لازم جهت کنترل سه دور فن، خاموش و روشن کردن، خاموش و روشن کردن هیتر برقی و دو شیر کنترل سه سطحی است.
این امکانات در این محصول باعث شده تا علاوه بر کارکرد بصورت سیستمی با KNX بصورت مستقل نیز قابل استفاده باشد.
از مهمترین ویژگی های دیگر این محصول می توان گفت بدلیل عدم نیاز به فعالسازهای دیگر جهت کنترل سرعت ، سوییچ فن کویل ، و اضافه شدن چهار کلید کنترلی استفاده از این محصول بسیار مقرون بصرفه خواهد بود.
نوع تغذیه:۲۹v DC
باس ارتباطی:KNX
جریان مصرفی:۵mA
شرایط استفاده و گارانتی:
از استفاده در زیر نور مستقیم خورشید بپرهیزید.
از قرار دادن تجهیز حتی در حالت خاموش در شرایط دمایی بالاتر از ۶۰ یا کمتر از -۲۰ خودداری کنید. در شرایط کاری دمای ۰ تا ۵۰ درجه قابل قبول است
از استفاده در شرایط با رطوبت بالاتر از ۹۵ درصد خودداری کنید.
از استفاده در محیط های اسیدی خودداری کنید.
دارای گارانتی ۳ ساله است.